سفارش تبلیغ
سرور اختصاصی
سرور اختصاصی
کاش حاج احمد مجری تلویزیون بود نه فرمانده نیروی زمینی..! - رسانه
هرکه بسیار یاد خداوند ـ عزّوجلّ ـ کند، خداوند، دوستش خواهد داشت، و هرکه بسیار یاد خدا کند، برایش دو برائت نامه نوشته خواهد شد : برائتی از دوزخ و برائتی از نفاق . [رسول خدا صلی الله علیه و آله] پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ
اوقات شرعی
کل بازدیدها:200019 .:. بازدید امروز:61
موضوعات نوشته ها

لینک به لوگوی من
کاش حاج احمد مجری تلویزیون بود نه فرمانده نیروی زمینی..! - رسانه

دوستان من

جستجو در متن وبلاگ

جستجو:

اشتراک در خبرنامه
 

آرشیو

آهنگ وبلاگ

وضعیت من در یاهو
 • کاش حاج احمد مجری تلویزیون بود نه فرمانده نیروی زمینی..! نویسنده: محمد جواد
  سه شنبه 84/10/20 ساعت 5:13 عصر

  کاش حاج احمد کاظمی زمانی که شب و روزش را در جبهه‏ها و در میان یاران شهیدش می‏گذراند سری هم به ساختمان شیشه‏ای بزرگ جام جم می‏زد. یا لااقل بیشتر خبرنگاها را دور خودش جمع می‏کرد و گزارش فعالیت و مانور می‏داد. شاید هم فکر می‏کرد هم‏رزمهای خودش مسئولین صداوسیما هستند پس غمی نیست که دردکشیده‏ای هست تا پاسدار ارزشهای دفاع مقدس باشد!   شاید هم حاج احمد به اندازه یک مجری یا خبرنگار برای صداوسیما ارزش نداشت که به خاطر او کام مردم را تلخ کنند و برنامه‏ای یا تسلیتی! بالاخره زمان امثال حاج احمد سر آمده همون طور که همت‏ها و خرازی‏ها و باکری‏ها و زین‏الدین‏ها و بروجردی‏ها و هزاران های دیگر دوره‏شان تمام شد. الان دیگر مردم نیاز به آرامش و روحیه و نشاط و خنده دارند! به قول سلحشور آژانس شیشه‏ای: دوره ما دوره ثبات است. پس هر چه بیشتر آثار و افراد به جا مانده از جنگ محو شوند بهتر!

  خبر چهارم یا پنجم خوب است. زیاد هم آب و تابش نده « هواپیمای سپاه سقوط کرد. 12 هم نفر جان خود را از دست دادند. خب بینندگان عزیز خبر بعد را به اطلاعتان می‏رسانم.....»

   


  رسانه نظرات دیگران ( )