سفارش تبلیغ
مسابقه صبح رسانه
مسابقه صبح رسانه
درگیری به خاطر تئاتر! - رسانه
مردم را روزگارى رسد که در آن از قرآن جز نشاندن نماند و از اسلام جز نام آن . در آن روزگار بناى مسجدهاى آنان از بنیان آبادان است و از رستگارى ویران . ساکنان و سازندگان آن مسجدها بدترین مردم زمینند ، فتنه از آنان خیزد و خطا به آنان درآویزد . آن که از فتنه به کنار ماند بدان بازش گردانند ، و آن که از آن پس افتد به سویش برانند . خداى تعالى فرماید : به خود سوگند ، بر آنان فتنه‏اى بگمارم که بردبار در آن سرگردان ماند و چنین کرده است ، و ما از خدا مى‏خواهیم از لغزش غفلت درگذرد . [نهج البلاغه] پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ
اوقات شرعی
کل بازدیدها:185202 .:. بازدید امروز:34
موضوعات نوشته ها

لینک به لوگوی من
درگیری به خاطر تئاتر! - رسانه

دوستان من

جستجو در متن وبلاگ

جستجو:

اشتراک در خبرنامه
 

آرشیو

آهنگ وبلاگ

وضعیت من در یاهو
 • درگیری به خاطر تئاتر! نویسنده: محمد جواد
  سه شنبه 86/1/21 ساعت 12:42 عصر

  دیروز به مناسبت دست‏یابی دانشمندان کشورمان به فن‏آوری هسته‏ای روز ملی انرژی هسته‏ای نام گذاری شد و به همین دلیل در شهرهای مختلف کشورمان برنامه‏های مختلفی اجرا شد و مردم و مسولین این واقعه فرخنده را جشن گرفتند.
  در قم هم به همین مناسبت در نقاطی از شهر، تئاتر خیابانی با موضوع انرژی هسته‏ای برگزار شد. در یکی از این تئاترها که در میدان جانبازان قم برگزار شد، یکی از بازیگران به عنوان مدافع دستیابی ایران به انرژی هسته‏ای و بازیگر دیگری به عنوان مخالف حضور داشتند و هر یک به بیان استدلال‏های خود درباره این مساله می‏پرداختند.
  در این میان یکی از تماشاچیان که از قضیه تئاتر خبر نداشت، تصور کرد که این دو شخص واقعا درباره این موضوع اختلاف دارند و به دفاع از حق ایران در دستیابی به انرژی هسته‏ای پرداخت اما چون طرف مقابل همچنان حرف خود را می‏زد او هم بی‏خبر از همه جا عصبانی شده و با وی درگیر شد. البته این درگیری با دخالت نیروی انتظامی بدون هیچ مساله‏ای به پایان رسید و بنده خدا تازه متوجه شد که این تئاتر است و سرکاری!
  این واقعه نشان‏دهنده این است که توجه به انرژی هسته‏ای از سطح مسولان خارج شده و عموم مردم هم ضرورت آن را درک کرده‏اند.


  خبر نظرات دیگران ( )